ANASAYFA GÜNCEL DÜNYA POLİTİKA EMEK EKONOMİ YAŞAM GENÇLİK KADIN KÜLTÜR-SANAT ETHA ÖZEL ROPORTAJ ÇEVİRİ Et-TV Et-GALERİ ara

Gazi Mahallesi'nde bir uyuşturucu satıcısı cezalandırıldı

Serkan Tosun Antifaşist Mücadele Ekibi, Gazi Mahallesi'nde bir uyuşturucu satıcısını bacağından vurarak cezalandırdığını açıkladı, "Her türden çete faaliyeti yürüten kişiler hedefimiz olmaya devam edecektir" dedi.

Etkin Haber Ajansı / 06 Aralık 2017 Çarşamba, 19:55

İSTANBUL- Serkan Tosun Antifaşist Mücadele Ekibi, Gazi Mahallesi'nde bir uyuşturucu satıcısını cezalandırdığını açıkladı.

Serkan Tosun Antifaşist Mücadele Ekibi, "Yaşadığımız sokakların devlet destekli çeteler ve onların maşaları aracılığıyla yozlaştırılması, gençlerin zehirlenmesi ve kültürel değerlerimize dönük her türden saldırıya karşı mücadele edeceğimizi bir kez daha yineliyoruz. Bu kapsamda Gazi Mahallesi'nde gençlere uyuşturucu satan bir torbacı namlumuzun hedefi olmuştur. Uyarılarımıza rağmen kirli işlerini her gün yaşadığımız sokaklarda devam ettiren torbacı bacağından vurularak cezalandırılmıştır. Bundan sonra da her türden çete faaliyeti yürüten kişiler hedefimiz olmaya devam edecektir. Çetelere geçit vermeyeceğiz!" açıklaması yaptı.